1 2 +3:32 -
Climber 19 UAE Development Team 8 5 2:47:44
2 1 +0:00 -
Sprint 23 UAE Development Team 5 2 0:05 0:05
3 5 +4:20 -
Climber 22 Isolmant - Premac - Vittoria 3 1 0:09 0:09
4 10 +6:21 -
Climber 21 WCC Team 1 0:13 0:13
5 3 +3:58 -
Climber 21 BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo ,, 0:13
6 11 +6:24 -
Climber 21 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 0:16 0:16
7 4 +4:19 -
Climber 19 Bepink - Bongioanni ,, 0:16
8 45 +19:39 -
Climber 21 A.R. Monex Pro CyclingTeam ,, 0:16
9 7 +4:33 -
Climber 29 Team Komugi - Grand Est 0:19 0:19
10 12 +6:29 -
Climber 25 Team Komugi - Grand Est 0:21 0:21
11 13 +6:37 -
Climber 21 St Kilda Cycling Club ,, 0:21
12 6 +4:24 -
Climber 21 A.S.D. K2 Women Team ,, 0:21
13 15 +6:52 -
Climber 21 WCC Team 0:32 0:32
14 8 +4:40 -
Climber 20 Top Girls Fassa Bortolo 0:34 0:34
15 14 +6:41 -
Climber 22 UAE Development Team 0:33 0:33
16 17 +7:11 -
Climber 24 Ukraine 0:43 0:43
17 9 +5:04 -
Climber 27 Cynisca Cycling 0:53 0:53
18 18 +7:15 -
Climber 27 Isolmant - Premac - Vittoria 1:07 1:07
19 23 +8:04 -
Climber 24 Aromitalia 3T Vaiano 1:36 1:36
20 22 +8:04 -
Sprint 27 Bepink - Bongioanni ,, 1:36
21 26 +8:54 -
Climber 18 Bepink - Bongioanni ,, 1:36
22 21 +7:58 -
TT 31 MIX Petrucci Gauss / Atlas ,, 1:36
23 57 +29:12 -
Climber 21 Alba Development Road Team ,, 1:36
24 20 +7:52 -
Classic 24 A.S.D. K2 Women Team ,, 1:36
25 25 +8:49 -
Climber 21 Top Girls Fassa Bortolo ,, 1:36
26 38 +16:36 -
Climber 18 Bepink - Bongioanni ,, 1:36
27 19 +7:44 -
TT 21 A.S.D. K2 Women Team ,, 1:36
28 16 +7:10 -
Climber 26 Cynisca Cycling 1:42 1:42
29 24 +8:29 -
Climber 27 Team Komugi - Grand Est 1:44 1:44
30 37 +15:39 -
Climber 28 Cynisca Cycling 2:11 2:11
31 39 +17:10 -
TT 21 BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo 2:32 2:32
32 35 +12:44 -
Classic 23 WCC Team 3:11 3:11
33 27 +10:05 -
Climber 20 UAE Development Team 3:23 3:23
34 29 +11:21 -
Classic 20 Astana Dewi Women Team 4:31 4:31
35 58 +30:39 -
Classic 21 Astana Dewi Women Team ,, 4:31
36 42 +18:37 -
Classic 24 Alba Development Road Team ,, 4:31
37 43 +18:50 -
Sprint 23 Ukraine 4:37 4:37
38 30 +11:24 -
Climber 19 UAE Development Team 4:44 4:44
39 33 +12:32 -
Sprint 20 Team Mendelspeck Ge-Man 5:11 5:11
40 46 +20:05 -
Climber 22 Bepink - Bongioanni 5:14 5:14
41 47 +20:19 -
Climber 24 Cynisca Cycling 5:19 5:19
42 31 +12:00 -
Climber 20 Alba Development Road Team 5:27 5:27
43 56 +27:14 -
Climber 33 Ukraine 5:29 5:29
44 66 +39:41 -
Climber 19 St Kilda Cycling Club 5:32 5:32
45 34 +12:39 -
Climber 29 Isolmant - Premac - Vittoria 5:34 5:34
46 32 +12:29 -
GC 23 Top Girls Fassa Bortolo 5:54 5:54
47 44 +19:00 -
Sprint 18 Team Mendelspeck Ge-Man ,, 5:54
48 28 +11:06 -
TT 20 WCC Team 6:36 6:36
49 52 +25:41 -
Climber 19 A.R. Monex Pro CyclingTeam 6:38 6:38
50 36 +13:15 -
TT 19 Team Komugi - Grand Est 6:49 6:49
51 74 +48:59 -
Sprint 22 Matos Mobility 10:41 10:41
52 54 +27:06 -
TT 25 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team ,, 10:41
53 40 +17:17 -
Classic 22 MIX Petrucci Gauss / Atlas ,, 10:41
54 50 +24:32 -
Climber 18 Matos Mobility 10:55 10:55
55 51 +25:31 -
Classic 19 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 10:58 10:58
56 71 +45:29 -
Classic 26 St Kilda Cycling Club 11:16 11:16
57 59 +32:58 -
Sprint 21 WCC Team ,, 11:16
58 62 +35:52 -
Climber 19 Pro Cycling Team ,, 11:16
59 53 +26:01 -
GC 22 BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo 11:20 11:20
60 72 +47:02 -
GC 21 Zhiraf Pagliaccia 11:22 11:22
61 41 +17:41 -
Sprint 25 Top Girls Fassa Bortolo 11:25 11:25
62 60 +33:56 -
GC 21 Team Mendelspeck Ge-Man 11:54 11:54
63 64 +38:32 -
GC 28 Isolmant - Premac - Vittoria 12:18 12:18
64 61 +35:34 -
Sprint 25 BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo 12:41 12:41
65 68 +42:03 -
Climber 25 Matos Mobility 12:43 12:43
66 67 +40:49 -
Climber 27 Cynisca Cycling 12:45 12:45
67 55 +27:07 -
Classic 35 Aromitalia 3T Vaiano 12:57 12:57
68 69 +43:02 -
Classic WĘGRZYN Monika Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 21 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 13:12 13:12
69 80 +57:19 -
Classic MAREK Kinga Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 18 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 13:40 13:40
70 70 +44:03 -
TT 27 Astana Dewi Women Team ,, 13:40
71 79 +53:29 -
TT 20 Aromitalia 3T Vaiano 13:43 13:43
72 81 +57:46 -
Climber 20 A.R. Monex Pro CyclingTeam ,, 13:43
73 48 +21:27 -
Climber 23 Top Girls Fassa Bortolo ,, 13:43
74 77 +53:08 -
Climber St Kilda Cycling Club ,, 13:43
75 75 +49:04 -
Climber 33 Pro Cycling Team 14:48 14:48
76 63 +38:17 -
Climber 18 A.S.D. K2 Women Team 16:22 16:22
77 73 +47:33 -
TT 25 Team Komugi - Grand Est 16:45 16:45
78 49 +24:01 -
TT 20 A.S.D. K2 Women Team ,, 16:45
79 76 +52:34 -
TT 19 Alba Development Road Team 16:49 16:49
80 82 +1:07:37 -
TT 20 WCC Team 18:25 18:25
81 83 +1:09:08 -
TT 18 Pro Cycling Team 19:43 19:43
82 87 +1:19:43 -
TT 19 Pro Cycling Team 23:02 23:02
83 78 +53:13 -
TT 22 Isolmant - Premac - Vittoria 23:09 23:09
84 85 +1:18:37 -
TT 19 Team Mendelspeck Ge-Man ,, 23:09
85 86 +1:19:24 -
Sprint 21 Team Mendelspeck Ge-Man ,, 23:09
86 65 +38:46 -
Sprint 21 Ukraine 24:16 24:16
87 91 +1:21:12 -
Sprint 26 Alba Development Road Team 24:25 24:25
88 88 +1:19:46 -
TT 33 Ukraine 24:34 24:34
89 89 +1:20:05 -
Sprint 21 Aromitalia 3T Vaiano 24:37 24:37
90 93 +1:43:21 -
Sprint 18 Zhiraf Pagliaccia 24:50 24:50
91 92 +1:32:18 -
TT 32 Matos Mobility 24:55 24:55
92 84 +1:14:39 -
Sprint 21 Pro Cycling Team 24:56 24:56
93 90 +1:20:13 -
Sprint 19 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 25:00 25:00
DNF -
TT 25 UAE Development Team -
DNF -
TT 18 A.R. Monex Pro CyclingTeam -
DNF -
Sprint 27 BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo -
DNF -
GC 21 BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo -
DNF -
Sprint 24 Isolmant - Premac - Vittoria -