1 2 +3:01 3
Climber 19 UAE Development Team 8 5 2:57:47
2 32 +19:12 11
Climber 21 A.R. Monex Pro CyclingTeam 5 2 ,, 0:00
3 11 +6:04 154
Climber 25 Team Komugi - Grand Est 3 1 ,, 0:00
4 12 +6:05 171
Climber 21 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 1 0:02 0:02
5 10 +6:02 193
Climber 21 WCC Team ,, 0:02
6 7 +4:15 153
Climber 29 Team Komugi - Grand Est 0:04 0:04
7 9 +4:49 94
Climber 27 Cynisca Cycling 0:06 0:06
8 13 +6:27 1
Climber 22 UAE Development Team 0:07 0:07
9 5 +4:05 71
Climber 19 Bepink - Bongioanni ,, 0:07
10 6 +4:10 23
Climber 21 A.S.D. K2 Women Team ,, 0:07
11 4 +4:04 104
Climber 22 Isolmant - Premac - Vittoria ,, 0:07
12 8 +4:26 186
Climber 20 Top Girls Fassa Bortolo ,, 0:07
13 14 +6:38 192
Climber 21 WCC Team ,, 0:07
14 3 +3:51 85
Climber 21 BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo 0:14 0:14
15 29 +15:34 95
Climber 28 Cynisca Cycling 0:16 0:16
16 1 +0:00 4
Sprint 23 UAE Development Team 0:21 0:21
17 15 +6:59 141
Climber 21 St Kilda Cycling Club 0:43 0:43
18 17 +8:27 24
Classic 24 A.S.D. K2 Women Team 0:56 0:56
19 16 +7:53 102
Climber 27 Isolmant - Premac - Vittoria 0:59 0:59
20 44 +29:50 45
Climber 21 Alba Development Road Team ,, 0:59
21 18 +8:28 133
Climber 24 Ukraine 1:38 1:38
22 19 +8:36 91
Climber 26 Cynisca Cycling 1:47 1:47
23 26 +15:09 194
Classic 23 WCC Team 2:46 2:46
24 22 +12:30 2
Climber 20 UAE Development Team ,, 2:46
25 20 +10:29 74
Sprint 27 Bepink - Bongioanni ,, 2:46
26 43 +28:35 125
Climber 18 Matos Mobility 4:24 4:24
27 28 +15:27 5
Climber 19 UAE Development Team ,, 4:24
28 21 +12:01 111
TT 31 MIX Petrucci Gauss / Atlas ,, 4:24
29 23 +12:52 185
Climber 21 Top Girls Fassa Bortolo ,, 4:24
30 24 +13:25 72
Climber 18 Bepink - Bongioanni 4:52 4:52
31 31 +17:15 66
Classic 20 Astana Dewi Women Team 6:15 6:15
32 25 +14:29 155
Climber 27 Team Komugi - Grand Est 6:21 6:21
33 35 +25:40 42
Climber 24 Alba Development Road Team 7:24 7:24
34 57 +46:04 106
Climber 28 Isolmant - Premac - Vittoria 7:53 7:53
35 30 +15:36 52
Climber 24 Aromitalia 3T Vaiano ,, 7:53
36 59 +47:15 145
Climber 19 St Kilda Cycling Club 7:55 7:55
37 49 +33:15 12
Climber 19 A.R. Monex Pro CyclingTeam ,, 7:55
38 27 +15:18 21
TT 21 A.S.D. K2 Women Team ,, 7:55
39 50 +33:35 84
GC 22 BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo ,, 7:55
40 54 +41:30 165
GC 21 Team Mendelspeck Ge-Man ,, 7:55
41 38 +26:34 166
Sprint 18 Team Mendelspeck Ge-Man ,, 7:55
42 34 +25:15 182
Sprint 25 Top Girls Fassa Bortolo ,, 7:55
43 39 +26:41 83
TT 21 BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo 9:52 9:52
44 47 +31:37 93
Climber 24 Cynisca Cycling 11:39 11:39
45 33 +22:24 191
TT 20 WCC Team ,, 11:39
46 36 +26:10 156
TT 19 Team Komugi - Grand Est 13:16 13:16
47 48 +32:49 131
Sprint 23 Ukraine 14:20 14:20
48 55 +44:40 61
Classic 21 Astana Dewi Women Team 14:22 14:22
49 53 +41:29 134
Climber 33 Ukraine 14:36 14:36
50 61 +50:07 205
Climber 19 Pro Cycling Team ,, 14:36
51 37 +26:15 41
Climber 20 Alba Development Road Team ,, 14:36
52 46 +31:32 113
Classic 22 MIX Petrucci Gauss / Atlas ,, 14:36
53 66 +59:44 143
Classic 26 St Kilda Cycling Club ,, 14:36
54 67 +1:03:19 204
Classic 33 Pro Cycling Team ,, 14:36
55 60 +47:20 195
Sprint 21 WCC Team 14:43 14:43
56 75 +1:12:10 13
Climber 20 A.R. Monex Pro CyclingTeam 14:45 14:45
57 40 +27:05 163
Sprint 20 Team Mendelspeck Ge-Man 14:53 14:53
58 76 +1:23:43 202
Sprint 18 Pro Cycling Team 14:56 14:56
59 65 +58:40 62
TT 27 Astana Dewi Women Team 14:59 14:59
60 42 +27:24 101
TT 29 Isolmant - Premac - Vittoria 15:06 15:06
61 68 +1:03:49 32
TT 21 Zhiraf Pagliaccia 15:08 15:08
62 41 +27:19 183
GC 23 Top Girls Fassa Bortolo 15:11 15:11
63 72 +1:08:19 53
GC 20 Aromitalia 3T Vaiano ,, 15:11
64 52 +38:51 26
GC 20 A.S.D. K2 Women Team ,, 15:11
65 71 +1:08:03 105
GC 22 Isolmant - Premac - Vittoria ,, 15:11
66 62 +53:07 25
GC 18 A.S.D. K2 Women Team ,, 15:11
67 51 +36:17 181
Climber 23 Top Girls Fassa Bortolo ,, 15:11
68 45 +31:26 76
Climber 18 Bepink - Bongioanni ,, 15:11
69 63 +56:53 124
Climber 25 Matos Mobility ,, 15:11
70 70 +1:07:58 146
Climber St Kilda Cycling Club ,, 15:11
71 74 +1:11:45 44
Climber 19 Alba Development Road Team 19:32 19:32
72 58 +46:46 172
TT 25 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 20:01 20:01
73 56 +45:11 173
Classic 19 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team ,, 20:01
74 73 +1:09:45 123
Sprint 22 Matos Mobility 21:07 21:07
75 77 +1:28:26 196
Sprint 20 WCC Team 21:10 21:10
76 82 +1:42:07 43
Sprint 26 Alba Development Road Team 21:16 21:16
77 69 +1:04:00 175
Sprint WĘGRZYN Monika Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 21 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 21:19 21:19
78 84 +2:04:24 33
Sprint 18 Zhiraf Pagliaccia 21:24 21:24
79 83 +1:53:23 122
TT 32 Matos Mobility 21:26 21:26
80 81 +1:41:00 203
TT 19 Pro Cycling Team 21:38 21:38
81 80 +1:40:44 162
Sprint 21 Team Mendelspeck Ge-Man 21:41 21:41
82 79 +1:40:02 164
Sprint 19 Team Mendelspeck Ge-Man 21:46 21:46
83 78 +1:36:12 201
Sprint 21 Pro Cycling Team 21:54 21:54
84 64 +57:08 81
Sprint 25 BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo 21:58 21:58
DNF 152
TT 25 Team Komugi - Grand Est -
DNF 75
Climber 22 Bepink - Bongioanni -
DNF 136
Sprint 21 Ukraine -
DNF 96
Climber 27 Cynisca Cycling -
DNS 132
TT 33 Ukraine -
DNS 174
TT 19 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team -
DNS 51
Classic 35 Aromitalia 3T Vaiano -
DNS 176
Classic MAREK Kinga Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team 18 Toruński Klub Kolarski Pacific - Nestlé Fitness Cycling Team -
DNS 54
Sprint 21 Aromitalia 3T Vaiano -