2024-06-08 | Asian Continental Championships MU - ITT | CC | VINOKUROV Nicolas | 10m |
2024-06-07 | Volta Ciclista a Catalunya Femenina | Stage 1 | 2.1 | WOLLASTON Ally | 15h 58m |
2024-06-07 | Tour du Maroc | Stage 8 | 2.2 | KHAFI Oussama | 16h 10m |
2024-06-07 | Grosser Preis des Kantons Aargau | 1.1 | VAN GILS Maxim | 16h 21m |
2024-06-07 | Critérium du Dauphiné | Stage 6 | 2.UWT | ROGLIČ Primož | 16h 44m |
2024-06-07 | ZLM Tour | Stage 3 | 2.1 | SCHULTING Peter | 17h 47m |
2024-06-07 | Tour of Britain Women | Stage 2 | 2.WWT | KOPECKY Lotte | 17h 59m |
2024-06-07 | Tour of Lithuania | Stage 3 | 2.2 | STAMPE Daniel | 20h 13m |
2024-06-07 | Tour du Cameroun | Stage 7 | 2.2 | MOUNI Vincent | 20h 54m |
2024-06-07 | Asian Continental Championships WJ - ITT | CC | YELKINA Mariya | 24h 13m |
2024-06-07 | Asian Continental Championships MJ - ITT | CC | ZHANG En Teng | 24h 17m |
2024-06-06 | Elite Road Central American Championships ME - ITT | 1.2 | ARCHIBOLD Franklin | 38h 23m |
2024-06-06 | Elite Road Central American Championships MU - ITT | 1.2U | RAMÍREZ Donovan | 38h 25m |
2024-06-06 | Tour du Cameroun | Stage 6 | 2.2 | CISSÉ Isiaka | 39h 11m |
2024-06-06 | Elite Road Central American Championships WE - ITT | 1.2 | PRIETO Annibel Emilia | 39h 42m |
2024-06-06 | Tour of Britain Women | Stage 1 | 2.WWT | KOPECKY Lotte | 41h 30m |
2024-06-06 | ZLM Tour | Stage 2 | 2.1 | VAN UDEN Casper | 41h 36m |
2024-06-06 | Critérium du Dauphiné | Stage 5 | 2.UWT | | 42h 35m |
2024-06-06 | Tour of Lithuania | Stage 2 | 2.2 | ANDERSEN Mads | 43h 53m |
2024-06-06 | Tour du Maroc | Stage 7 | 2.2 | BOULAHOITE Rayan | 43h 57m |
2024-06-06 | Asian Continental Championships JR - Mixed Relay TTT | CC | | |
2024-06-06 | Asian Continental Championships - Mixed Relay TTT | CC | | |
2024-06-05 | ZLM Tour | Stage 1 (ITT) | 2.1 | HERREGODTS Rune | 61h 44m |
2024-06-05 | Critérium du Dauphiné | Stage 4 (ITT) | 2.UWT | EVENEPOEL Remco | 64h 56m |
2024-06-05 | Tour du Maroc | Stage 6 | 2.2 | COUANON Jonathan | 65h 28m |
2024-06-05 | Tour du Cameroun | Stage 5 | 2.2 | KAMZONG Clovis | 66h 35m |
2024-06-05 | Tour of Lithuania | Stage 1 | 2.2 | ROSENLUND Stian | 67h 51m |
2024-06-04 | Tour du Maroc | Stage 5 | 2.2 | CATALDO Lorenzo | 88h 17m |
2024-06-04 | Critérium du Dauphiné | Stage 3 | 2.UWT | GEE Derek | 89h 2m |
2024-06-04 | Tour du Cameroun | Stage 4 | 2.2 | SAHIRI Ayoub | 91h 39m |
2024-06-03 | Tour du Maroc | Stage 4 | 2.2 | GIRARD Damien | 112h 56m |
2024-06-03 | Critérium du Dauphiné | Stage 2 | 2.UWT | CORT Magnus | 113h 10m |
2024-06-02 | Dwars door de Westhoek | 1.1 | SCHWEINBERGER Kathrin | 136h 2m |
2024-06-02 | Coppa della Pace - Trofeo F.lli Anelli | 1.2U | PEZZO ROSOLA Kevin | 136h 17m |
2024-06-02 | Tour du Maroc | Stage 3 | 2.2 | HENNEQUIN Paul | 136h 21m |
2024-06-02 | Critérium du Dauphiné | Stage 1 | 2.UWT | PEDERSEN Mads | 137h 12m |
2024-06-02 | Ronde de l'Oise | 2.2 | BARBIER Pierre | 137h 46m |
2024-06-02 | Ronde de l'Oise | Stage 4 | 2.2 | BARBIER Pierre | 137h 46m |
2024-06-02 | Alpes Gresivaudan Classic | 1.1 | BUNEL Marion | 138h 2m |
2024-06-02 | Brussels Cycling Classic | 1.Pro | ABRAHAMSEN Jonas | 138h 51m |
2024-06-02 | Tour of Malopolska | 2.2 | ZOIDL Riccardo | 139h 4m |
2024-06-02 | Tour of Malopolska | Stage 3 | 2.2 | ZOIDL Riccardo | 139h 7m |
2024-06-02 | Tour du Cameroun | Stage 3 | 2.2 | CANNISTER Goldwynn | 139h 40m |
2024-06-02 | Course de la Paix Grand Prix Jeseníky | 2.Ncup | ROLLAND Brieuc | 140h 10m |
2024-06-02 | Course de la Paix Grand Prix Jeseníky | Stage 4 | 2.Ncup | MOURIS Wessel | 140h 20m |
2024-06-02 | LVM Saarland Trofeo | 2.Ncup | SCHOOFS Jasper | 140h 25m |
2024-06-02 | LVM Saarland Trofeo | Stage 4 | 2.Ncup | MONTAGNER Andrea | 140h 26m |
2024-06-01 | Tour du Cameroun | Stage 2 | 2.2 | MIMOUNI Oussama Abdellah | 158h 28m |
2024-06-01 | LVM Saarland Trofeo | Stage 3b | 2.Ncup | MAGAGNOTTI Alessio | 158h 54m |
2024-06-01 | Ronde de l'Oise | Stage 3 | 2.2 | BARBIER Pierre | 160h 36m |
2024-06-01 | Tour du Maroc | Stage 2 | 2.2 | CIALONE Alessio | 160h 37m |
2024-06-01 | Heylen Vastgoed Heistse Pijl | 1.1 | KRISTOFF Alexander | 160h 46m |
2024-06-01 | Tour of Malopolska | Stage 2 | 2.2 | RITZINGER Felix | 161h 12m |
2024-06-01 | La Classique des Alpes Juniors | 1.1 | SEIXAS Paul | 162h 20m |
2024-06-01 | Vuelta Ciclista Andalucia Elite women | 2.1 | GARCÍA Mavi | 162h 30m |
2024-06-01 | Vuelta Ciclista Andalucia Elite women | Stage 4 | 2.1 | SIERRA Arlenis | 163h 5m |
2024-06-01 | Course de la Paix Grand Prix Jeseníky | Stage 3 | 2.Ncup | ROLLAND Brieuc | 163h 17m |
2024-06-01 | LVM Saarland Trofeo | Stage 3a (ITT) | 2.Ncup | ØRN-KRISTOFF Felix | 166h 52m |
2024-05-31 | LVM Saarland Trofeo | Stage 2 | 2.Ncup | MAGAGNOTTI Alessio | 182h 51m |
2024-05-31 | Ronde de l'Oise | Stage 2 | 2.2 | SKERL Daniel | 183h 51m |
2024-05-31 | Tour du Cameroun | Stage 1 | 2.2 | KAMZONG Clovis | 184h 13m |
2024-05-31 | Tour of Malopolska | Stage 1 | 2.2 | DINA Márton | 185h 25m |
2024-05-31 | Course de la Paix Grand Prix Jeseníky | Stage 2 | 2.Ncup | MAGNIER Paul | 185h 38m |
2024-05-31 | Vuelta Ciclista Andalucia Elite women | Stage 3 | 2.1 | WYLLIE Ella | 186h 29m |
2024-05-31 | Tour du Maroc | Stage 1 | 2.2 | EL ARBAOUI Adil | 188h 30m |
2024-05-30 | Tour of Malopolska | Prologue | 2.2 | DINA Márton | 206h 26m |
2024-05-30 | LVM Saarland Trofeo | Stage 1 | 2.Ncup | MONTAGNER Andrea | 206h 45m |
2024-05-30 | Ronde de l'Oise | Stage 1 | 2.2 | BOWER Lewis | 208h 41m |
2024-05-30 | Course de la Paix Grand Prix Jeseníky | Stage 1 | 2.Ncup | NØRTOFT Morten Aalling | 209h 59m |
2024-05-30 | Vuelta Ciclista Andalucia Elite women | Stage 2 | 2.1 | GARCÍA Mavi | 210h 10m |
2024-05-29 | Circuit Franco-Belge | 1.Pro | GIRMAY Biniam | 232h 18m |
2024-05-29 | Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes | 1.1 | MARTINEZ Lenny | 233h 55m |
2024-05-29 | Vuelta Ciclista Andalucia Elite women | Stage 1 | 2.1 | SMULDERS Silke | 234h 24m |
2024-05-29 | Tour of Bostonliq | 2.2 | BATSAIKHAN Tegsh-bayar | 235h 34m |
2024-05-29 | Tour of Bostonliq | Stage 3 | 2.2 | PRADES Benjamín | 235h 35m |
2024-05-29 | Tour of Bostonliq Ladies | 2.2 | KUSKOVA Yanina | 240h 55m |
2024-05-29 | Tour of Bostonliq Ladies | Stage 3 | 2.2 | BATYRBEKOVA Bota | 240h 57m |
2024-05-28 | Tour of Bostonliq | Stage 2 | 2.2 | SHNYRKO Alexei | 263h 38m |
2024-05-28 | Tour of Bostonliq Ladies | Stage 2 | 2.2 | LEE Eun-hee | 264h 23m |
2024-05-27 | Tour of Bostonliq | Stage 1 (ITT) | 2.2 | BATSAIKHAN Tegsh-bayar | 287h 26m |
2024-05-27 | Tour of Bostonliq Ladies | Stage 1 (ITT) | 2.2 | KUSKOVA Yanina | 288h 54m |
2024-05-26 | Tour du Mali | 2.2 | DIALLO Yaya | 286h 21m |
2024-05-26 | Tour du Mali | Stage 6 | 2.2 | DIALLO Yaya | 286h 23m |
2024-05-26 | National Championships Serbia WU - Road Race | NC | PAVLOVIĆ Iva | 302h 46m |
2024-05-26 | National Championships Serbia MU - Road Race | NC | MILOSEVIC Vladimir | 302h 48m |
2024-05-26 | RideLondon Classique | 2.WWT | WIEBES Lorena | 303h 14m |
2024-05-26 | RideLondon Classique | Stage 3 | 2.WWT | WIEBES Lorena | 303h 16m |
2024-05-26 | Giro d'Italia | 2.UWT | POGAČAR Tadej | 303h 23m |
2024-05-26 | Giro d'Italia | Stage 21 | 2.UWT | MERLIER Tim | 303h 23m |
2024-05-26 | National Championships Belgium MJ - Road Race | NC | VAN STRIJTHEM Matijs | 304h 9m |
2024-05-26 | Continental Pan-Am Championships ME - Road Race | CC | LINAREZ Leangel Rubén | 304h 21m |
2024-05-26 | Due Giorni Marchigiana - Trofeo Città di Castelfidardo | 1.2 | DELLA LUNGA Francesco | 304h 43m |
2024-05-26 | Alpes Isère Tour | 2.2 | WIDAR Jarno | 305h 16m |
2024-05-26 | Alpes Isère Tour | Stage 5 | 2.2 | PARRA José Félix | 305h 17m |
2024-05-26 | Simac Omloop der Kempen | 1.2 | RASENBERG Martijn | 305h 36m |
2024-05-26 | Boucles de la Mayenne - Crédit Mutuel | 2.Pro | BETTIOL Alberto | 305h 38m |
2024-05-26 | Boucles de la Mayenne - Crédit Mutuel | Stage 3 | 2.Pro | RETAILLEAU Valentin | 305h 41m |
2024-05-26 | Tour de la Mirabelle | 2.2 | NILSSON-JULIEN Oscar | 305h 47m |
2024-05-26 | Tour de la Mirabelle | Stage 3 | 2.2 | SIERRA Juan David | 306h 6m |
2024-05-26 | Fyn Rundt - Tour of Funen | 1.2 | NORMAN LETH Lasse | 306h 14m |